ÜRETİMDE YÖNETİM SİSTEMLERİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Get Adobe Flash player

Üretim Sistemi Danışmanlığı

ALFA DEĞER, 2010 yılından bu yana müşterilerine yönetim sistemleri danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile ALFA DEĞER Ankara’nın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.Yönetim sistemleri alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan ALFA DEĞER’in hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir. Gücünü, müşterilerinin artan performanslarından alan ALFA DEĞER’in müşteri profilinde kendi sektörlerinde önder firmalar bulunmaktadır.Bizce bu lider olmanın çok önemli ve içgüdüsel özelliğidir. İçinde bulunulan konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmemek ve daha iyiye ulaşmak için gayret göstermek,en iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel  prensipleri uygulamaktayız:

Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,

Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,

Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamak,

Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur “uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.

Danışmanlarımız, uzmanlık konularında dünyadaki gelişmeleri takip etmek için sürekli eğitimler alırlar. Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız.

Her proje için doğru ekip

Her çalışma için hem çalışmanın kapsamı, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluşturuyoruz. Ekibin yönetimi, analiz, tasarım, uygulama ve yönetim deneyim ve yeteneklerinin dengeli olmasını projenin başarısı için birinci şart olarak görüyoruz.

Her ekipte en iyi insanlar

Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan danışmanların nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle danışmanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Danışmanlarımızın aynı zamanda bankacılık, tekstil, enerji gibi uzman oldukları sektörlerde tecrübeli ve yetkili kişi ve kuruluşlar ile yakın ilişkide olmasına önem veririz.

Başarmak bizim için görev değil, tutkudur

ALFA DEĞER olarak bir projeye başladığımızda kendimizle girdiğimiz taahüt müşterimizin gereksinimlerini karşılayıp, beklentilerini aşmaktır.Çalışmalarımızın başarısının en önemli göstergesinin müşterimiz ile karşılıklı saygı ve güvene dayalı ilişkimizi uzun dönemli sürdürmek olduğunu biliriz.

Yaratıcı yaklaşımlar, uygulanabilir çözümler

Her müşterimizin gereksinim ve şartlarının kendine özgü olduğunun bilinci ile başlangıçta taze ve tarafsız bakışımız ile tüm olanak ve
sorunları değerlendiririz. Bu değerlendirme bize yönetim, işletme, ve teknik konularda yaratıcı ve uygulanabilir çözümler üretebilme olanağını sağlar.
 

Dünya standartlarında çözümler, yerel uygulama

ALFA DEĞER ürettiği çözümlerin kalite ve içeriklerinde dünya standartlarından ödün vermezken, bu çözümlerin yerel şartlarda uygulanabilirliğini sağlamaya da özen gösterir. 

 

Etiketler