ÜRETİMDE YÖNETİM SİSTEMLERİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Get Adobe Flash player

tedarikçi kalite geliştirme hizmetleri

tedarikçi kalite geliştirme hizmetleri – otomotiv tedarik zincirinde kaliteyi, performansı, yenilikçiliği ve sürdürülebilirliği arttırın.

Sürekli büyüyen otomotiv endüstrisinin tedarik zinciri karmaşıktır. Gitgide daha entegre ve sofistike olan otomotiv sektörü tedarik zinciri; görünürlülüğün artması ve ürün hataları konusunda daha fazla sorumluluğun üstlenilmesi anlamına gelen süreçleri ve risk analiz sistemlerini geliştirmek zorundadır.

Tedarikçi kalite geliştirme hizmetlerimiz, kalite, hizmet, yenilikçilik, planlara uygunluk, maliyet, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk konularında performansı artırarak endüstriye destek sağlar. Aynı zamanda kalite hatalarını, arızaları, önemli aksamaları ve teslimatın gecikmesi durumlarını da kapsayarak risklerin azaltılmasına yardımcı olabiliriz.

Birinci kademe tedarikçiler, çoğu zaman ISO/TS 16949 belgeli olmayan alt tedarikçileri ile çalıştıklarından daha fazla sorumluluk üstlenmektedirler.  Orijinal parça üreticileri (OEM) ve tedarikçiler için, tedarikçi yönetimi ile ilgili stratejik sorunları etkin bir şekilde yönetmek amacıyla Tedarik Kalite Mühendisi bulundurmak zordur. Size yardımcı olabiliriz. Otomotiv uzmanlarımız, ürünlerde endüstrileşme sürecinin tüm temel adımlarını bilgi, tecrübe ve durumların uzun vadeli bağımsız değerlendirilebilmesi avantajıyla desteklemektedirler.

Tedarikçi kalite hizmetlerimiz, aşağıdakilerle sınırlı olmamak üzere pek çok alanı kapsar, örneğin:

  • Krize müdahale ve sorun yönetimi
  • Önlem ve risk analizi
  • Alt tedarikçi gelişimi
  • Organizasyonel gelişim
  • 2-large

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Etiketler