ÜRETİMDE YÖNETİM SİSTEMLERİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Get Adobe Flash player

Bilim sanayi teknoloji bakanlığı

KOSGEB DESTEKLERİ

KOSGEB nedir?devlet-destekleri2-641x281

KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı),ülkemizdeki KOBİ’lerin rekabet seviyesinin artırılması ve KOBİ’lerin ihracat, Ar-Ge,kurumsallaşma vb. konularda kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla, ülkemizdeki KOBİ’lerin küresel pazarda söz sahibi olmasını sağlayan, KOBİ ve girişimcilik politikalarının belirlenmesinde etkin, dünyada örnek alınan kuruluş olmak vizyonuyla ve KOBİ’lerin rekabet güçlerini geliştirmeye ve girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik nitelikli hizmet ve destekler sunarak,KOBİ’lerin ekonomik ve sosyal kalkınmadaki paylarını artırmak misyonuyla kurulmuştur.

kapak_resim_77

Desteklerden kimler yararlanabilir?

KOSGEB Kuruluş Kanununda yapılan değişiklik sonrası KOSGEB’in hedef kitlesi, imalat sanayinin yanı sıra hizmet ve ticaret sektörlerindeki işletmeleri de kapsayacak şekilde genişlemiş ve yeni yönetmelik ile; proje esaslı ve KOBİ’lerin nitelikli şekilde destekleneceği yeni bir destek sistemi oluşturulmuştur.

proje-devlet-destekleri

KOSGEB Desteklerinden nasıl yararlanılır?

Alfa Değer Danışmanlık, KOSGEB tarafından yürütülen KOBİ Destek Programları kapsamında başvuru ve uygulama süreçlerinde KOBİ’lerimizin yanındadır. Programlarla ilgili olan KOBİ sahipleri ve yeni girişimciler, firmamızla ister telefonla, ister iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilir, günün her saatinde uzman personellerimizden KOSGEB destekleri ile ilgili bilgi alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Etiketler